6 grudnia 2004 roku odbyło się w Szkole Podstawowej nr 2 w Mszanie Górnej spotkanie uczniów ze św. Mikołajem. Była to uroczystość środowiskowa, w której licznie uczestniczyły również dzieci nie chodzące jeszcze do szkoły. Uroczystość rozpoczęto występem, który przygotowały dzieci dla Gościa. Święty Mikołaj odwdzięczył się znakomicie, każde dziecko wyszło z imprezy z dużym prezentem.

Wychowawczyni oddziału przedszkolnego
P. mgr Małgorzata Pajdzik Święty Mikołaj Marcin Krzysztof Dawid Kulawiak Gabrysia Jania Grupa dzieci z oddziału przedszkolnegoWszyscy uczniowie, nawet i ci naj młodsi, chętnie rozmawiali ze Św. Mikołajem

Przedstawiciele najmłodszych gorąco powitali św. Mikołaja

P. mgr Małgorzata Pajdzik Święty Mikołaj Przedszkolaki z prezentami od MikołajaMarzeniem przedszkolaków było zrobienie sobie zdjęcia