Super dzieciaki to my, klasa druga!

Klasa druga

W naszej kochanej szkole zgłębiamy tajniki wiedzy i nauki. Mamy różnorodne zainteresowania i uzdolnienia, więc wzajemnie się uzupełniamy i wspieramy.

Choć niewiele mamy lat, wiemy, że otworem stoi przed nami cały świat. Nasze klasowe motto to: „Każda trudność jest do pokonania”.  Kto nas nie zna, to na pewno nie wie, ile w nas talentów drzemie. Wśród drugoklasistów można dostrzec przyszłych naukowców, sportowców, polityków i wielkich artystów.

Jak wszystkie dzieciaki uwielbiamy także zabawę i śmiech. Miła i radosna atmosfera to codzienność w naszej klasie. Wszyscy chłopcy to niewątpliwie dżentelmen a dziewczynki najprawdziwsze damy.

Dobrym zachowaniem przykład całej szkole damy.

Pani mgr Małgorzata Rosa

Uczniowie klasy drugiej wraz ze swoją wychowawczynią

Przejścia do klas:   0,    I,     III,    IV,    V,    VI
Do strony "Uczniowie"